Kültür Eğitim

Öğrenci Paneli

DIGITAL Ayna

Kültür Eğitim Kurumları tarafından hazırlanan “Digital Ayna” sınav başarısına dayalı olarak hem öğrencinin, hem de öğretmelerin performansını ölçmeyi amaçlayan bir ölçme değerlendirme sistemidir. İnternet ortamında çalışan gelişmiş bir e-dershane programıdır. Kişiye özel kullanıcı bilgileri ile yine kişiye özel sayfaya giriş yapılarak sistem günün her saatinde kullanılabilir, performans gelişimi izlenebilir.

Devamı..

Digi Öğrenci

Test tekniğinin öğrenciye sunduğu en önemli verilerden birisi yanlış cevaplardır. Her bir yanlış cevap aslında öğrencinin bir ünitede neleri bilmediğini gösterir. Kişi eğer bu yanlış çözülen soruların doğru cevaplarını açıklamalı bir şekilde öğrenirse kendisini hızla geliştirecektir. Bu yüzden her bir sorunun cevabının bulunması çok önemlidir. Digi Öğrenci internet sitesi de her sorunun cevabına ulaşılabilmesi için tasarlandı.

Devamı..

Akıllı EĞİTİM

Hem keyifli hem de verimli öğrenmeyi ve öğretmeyi kim istemez? Akıllı Eğitim ike yaptığımız da bu; öğrenmeyi ve öğretmeyi hem keyifli hem de verimli hale getirmek. Bunun için konu anlatımı kitaplarımızı sizler için animasyonlarla, simülasyonlarla, videolarla, sunumlarla, ölçme-değerlendirme modülleriyle zenginleştirdik. Ve hepsini birden web ortamında hizmetinize sunduk.

Devamı..

E-OKUL

e-Okul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri (MEBBİS) projesi kapsamında 2007 yılının Ocak ayında kullanıma açılmış olan bir okul yönetim bilgi sistemi web yazılımıdır. Bir öğrencinin okula kaydından başlayıp, mezuniyetine kadar olan tüm süreci içeren bir sistemdir. Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından geliştirilmektedir.

Devamı..