KURUMSAL

Yönetim

Orhan ÖZBEY - KURUCU
Van'da doğmuş; yükseköğrenimini İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsü (Marmara Eğitim Fakültesi) Fizik, Kimya-Biyoloji bölümünde tamamlamıştır. 1979 yılında Kültür Dersanesi kuruluşu ile eğitim camiasına giriş yapan Orhan Özbey, 1995 yılında Fatih Dersanesi’nin alınması, 1998 yılında English Time dil okulunun kuruluşu, 2004 yılında Okyanus Koleji’nin kuruluşu ile özel okul sektörüne adım attı. Eğitim ile ilgili yatırımlarına devam etmek isteyen Orhan Özbey üniversite çalışmalarına hız verdi. Çeşitli dernek, vakıf ve yayın kuruluşlarında kurucu ve yöneticilik yapmaya devam etmektedir.
Ali YILMAZ - 1. BÖLGE GENEL MÜDÜR YARD.
1959 Isparta doğumlu olan Ali YILMAZ, Isparta Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler Bölümünden 1980 senesinde mezun olduktan sonra, uzun yıllar çeşitli liselerde görev yaptı. 1995 yılında kuruma katılan Yılmaz, 2007 yılına kadar Şirinevler Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2007’den itibaren Kültür Dersaneleri İstanbul Avrupa Yakası Şubelerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.
Sinan TELLİ - 2. BÖLGE GENEL MÜDÜR YARD.
1997 yılında Kültür Dersanesi Çapa, Aksaray, Bakırköy, Şirinevler, Avcılar şubelerinde öğretmenlik, proje sınıfları danışmanlığı ve Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2003 yılında Beşyol ve ardından Gaziosmanpaşa-1 ve Gaziosmanpaşa-2 Şubeleri Müdürlüğü görevini icra eden Telli, 2006 yılından beri İstanbul Anadolu Yakası ve Bursa Şubelerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.
Salim ÜNSAL - EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜR YARD.
1968 Yılında Sivas’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünde lisans eğitimini 1992 yılında başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanını aldı. 1995 Yılında Kültür Dershanelerinde rehber öğretmenlik görevine başladı. Aksaray ve Şirinevler şubelerinde rehber öğretmenlik görevinden sonra 2002 yılında rehberlik bölüm başkanlığı görevini yürütmeye başladı. 2007 Yılında dershane bünyesinde kurulan Kültür Rehberlik ve Ölçme Değerlendirme Akademisinin Genel koordinatörü oldu. 2014 Yılı itibariyle Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.